Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

administrativní pracovník dopravy Praha západ

Detail volného místa

Uvažujete o změně? Nyní máte ideální příležitost...
Staňte se členem naší české, rodinné společnosti, která vznikla s cílem zajistit svým zákazníkům dopravu a uskladnění jejich zboží. Již 27 let poskytujeme svým zákazníkům komplexní služby v oblasti dopravy a logistiky.

Chtěli byste být součástí našeho profi týmu?
Do naší pobočky v Rudné u Prahy hledáme člověka, který nám pomůže jako administrátor mezinárodní dopravy a postupně "dozraje" do pozice dispečera spedice.

Na pobočce v Rudné je poměrně malý tým lidí, kde si všichni navzájem pomáhají. Chtěli byste se stát jeho součástí a aktivně přispět k chodu pobočky?
Iniciativě se u nás meze rozhodně nekladou. Očekáváme, že spolu s kolegy budete jednat otevřeně, budete organizačně schopný/á se smyslem pro pořádek. Se zákazníky se musíte dokázat domluvit anglicky (podmínkou) a budete si umět nastavit priority. Zároveň Vám nesmí být cizí práce s počítačem, který budete denně používat ke své práci – ať už to bude používání Outlooku, Wordu a Excelu nebo programů, které byly vytvořeny na míru přímo pro naše potřeby zadávání objednávek, monitorování vozidel apod.

Výsledkem Vaší práce budou:
Zadané objednávky v systému
Zorganizované přepravy
Vyřešené reklamace
Zpracovaná administrativa týkající se jak přeprav, tak i běžného chodu pobočky

Aktivní znalost AJ podmínkou!
Email: personalistika@lorenc-logistic.cz
Telefon: 725568258

Lokalita:Praha západ
Okres:Praha - západ
Plat:19000 Kč
Vloženo:15. 07. v 11:08
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist