Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Logoped/logopedka Vsetín

Detail volného místa

LOGOPED/LOGOPEDKA
POŽADUJEME: do zavedené logopedické ambulance ve Vsetíně přijmeme logopeda/logopedku s VŠ magisterským vzděláním a OZZ z logopedie a surdopedie.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pestrou práci s klienty všech věkových kategorií, s různými diagnózami. Součástí práce je i diagnostika a terapie u pacientů na lůžkových odděleních nemocnice.
NABÍZÍME: hrubou mzdu ve výši 26.000,- Kč - výši mzdy se odráží od délky praxe a atestaci v oboru. Nabízíme práci na celý úvazek, dle dohody možnost i na zkrácený úvazek. Zaměstnání je na dobu určitou po dobu zástupu za mateřskou dovolenou. Dále nabízíme možnost předatestační přípravy.
PRVNÍ KONTAKT: p. Mgr. Eva Krůpová, životopisy zasílejte na e-mail: krupova@logopedie-vsetin.cz
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

LOGOPEDIE Vsetín s.r.o.
Vsetín
LOGOPEDIE Vsetín s.r.o. 01, Smetanova 662, 755 01 Vsetín 1

Email: krupova@logopedie-vsetin.cz
Telefon:

Lokalita:Vsetín
Okres:Vsetín
Plat:26000 Kč
Vloženo:16. 11. v 10:10
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist