Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE Liberec

Detail volného místa

Náplň práce:
Dům na půl cesty je pobytová sociální služba pro mladé dospělé (tj. od 18 - 26) vycházející z dětských domovů, diagnostických ústavů, popřípadě z výkonu trestu. Náplní práce je přímá práce s uživateli Domu na půl cesty Liberec a noční služby v DPC. Do této spadá; sociálně-terapeutická činnost, pomoc při uplatňování práv uživatele, pomoc při zvyšování sociálních kompetencí a sociální mobility každého jednoho uživatele, pomoc při snaze o uplatnění na trhu práce, zajištění klidu a pořádku v rámci nočních služeb DPC.
Dále pracovníci dohlížejí na dodržování domovního řádu ze strany uživatelů, provádějí krizovou intervenci, základní zdravotní ošetření, doprovod uživatele na úřad, k lékaři, atd. Samozřejmostí pak je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Jedná se o dvousměnný provoz; ranní (7:00 - 15:00) a odpolední směna (14:00 - 22:00) a noční služby (22:00 - 6:00). Součástí je též víkendový provoz.
Požadujeme:
- věk min. 21 let
- vzdělání: min. SŠ (výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), vítané VOŠ, VŠ - spec. ped., psych., soc.
- orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- zajímavou práci ve stabilním týmu
- supervizi a metodické vedení
- možnost vzdělávání v oboru
Finanční ohodnocení:
- dle platových tabulek (22 040,-- hrubého bez předchozí praxe)
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 28. 2. 2019 výše požadované dokumenty na email: vedouci.dpc@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Most k naději, z.s.
Liberec
Most k naději, z.s.-003 Dům na půl cesty, Pastýřská 645/7, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Email: vedouci.dpc@mostknadeji.cz
Telefon: +420 724 827 968

Lokalita:Liberec
Okres:Liberec
Plat:22040 Kč
Vloženo:12. 02. v 10:24
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist