Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Ekologové energetici Duchcov

Detail volného místa

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Pracovní činnosti:
\" Eviduje a kontroluje dodržování sjednaných odběrů, hospodaření a spotřebu pitné a užitkové vody, plynu a elektrické energie.
\" Vede odpadového hospodářství.
\" Kontroluje kvalitu vypouštěných odpadních vod.
\" Zajišťuje měření emisí a úletů ze všech zdrojů do ovzduší a projednává limity stanovené zákony ČR na příslušných úřadech.
\" Ve spolupráci s externím konzultantem vyplňuje a předkládá úřadům ekologická hlášení o odpadech, odpadních vodách a emisí do ovzduší.
\" Je osobou zodpovědnou za elektrické zařízení dle ČSN EN 50 110-1 ed.2. tj. zajišťuje revize a prohlídky elektro zařízení.
\" Zajišťuje za pomoci vlastní údržby a externích nasmlouvaných firem chod automatického provozu úpravny užitkové vody, kompresorovny a vyvíječe páry.
Požadavky:
\" Vzdělání odpovídající pracovní činnost
\" Pracovní zkušenosti v oblasti ekologie nebo energetiky
\" Organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti
\" Samostatnost, pečlivost a cílevědomost;
Zaměstnanecké výhody:
- benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, +5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu nás kontaktujte osobně po-pá 8-15:00, e-mailem nebo telefonicky.
Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

VITRABLOK, s.r.o.
Duchcov
Bílinská 782/42, 419 01 Duchcov

Email: kariera@sevesglassblock.com
Telefon: +420 417 818 221

Lokalita:Duchcov
Okres:Teplice
Plat:34500 Kč
Vloženo:06. 02. v 15:20
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist