Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

INSPEKTOR/KA KVALITY Liberec

Detail volného místa

Výrobcům automobilových součástek zajišťujeme jako externí certifikovaná společnost kontrolní a třídicí práce. Působíme po celé ČR v mnoha firmách, na samotném pracovišti výrobce. Na trhu působíme již od roku 2005, nejsme personální agentura.
Práce inspektora kvality spočívá ve 100 % kontrole nejrůznějších výrobků, popř. drobných oprav, dle předem stanovených kritérií. Kontrola probíhá na pracovišti samotného výrobce dílů v libereckém kraji nebo v Mladé Boleslavi. Jedná se o manuální činnost v sedě nebo ve stoje v nepřetržitém i třísměnném provozu (střídání ranních, odpoledních a nočních směn, popř. 12 hodinové směny). Naši zaměstnanci tak velmi často projdou vícero provozy a jsou zkušenými kontrolory různých produktů i materiálů. Součástí je i denní dokumentace zkontrolovaných dílů a měsíční výkaz Vaší docházky, veškerou administrativou Vás však provedeme. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stabilní zaměstnání pro celoroční spolupráci.
Uchazeči o brigádní smlouvu mají možnost předem stanovit své časové dispozice, dle kterých sestavujeme plán směn, a po domluvě jsou obsazení na konkrétní zakázky. Zaměstnanci s pracovní smlouvou mají naopak pevně stanovenou docházku dle požadavků zákazníka s minimální fluktuací pracovišť. Vaše směny plánujeme se vzájemnou domluvou předem, v případě operativního naplánování a nástupu jsou prémie samozřejmostí.
Požadujeme
Časová flexibilita
Samostatnost při práci
Dostupnost na telefonu
Pozitivní přístup ke kolegům
Ochota učit se novým pracovním postupům
Vlastní řidičský průkaz a automobil velikou výhodou
Zájem působit na různých pracovištích v rámci libereckého kraje popř. Mladé Boleslavi
Nabízíme
Stabilní měsíční výdělek
Vzájemnou domluvu na směnách
Nadprůměrné finanční hodnocení 130-140 kč/hodina
Stravné při práci mimo místo výkonu
Cestovní náhrady (pohonné hmoty, jízdné)
Prémie za mimořádně naplánované směny
Bonusy za svoz dalších zaměstnanců (v rámci jedné zakázky)
Možnost kariérního postupu
Pro více informací se budeme těšit na Vaši odezvu na uvedené kontaktní údaje.
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v době 7.00-15.00 hod.
Provoz: Třísměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Liberec
Enter-Prise Sorting, s.r.o.-002, Žitavská 234/63, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Email: jurco@epsorting.cz; cerny@epsorting.cz
Telefon: +420 775 420 919

Lokalita:Liberec
Okres:Liberec
Plat:20000 Kč
Vloženo:30. 11. v 10:10
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist