Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Advokátní koncipient / koncipientka Life Sciences Praha

Detail volného místa

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jeAdvokátní kancelář Vilímková Dudák & Partners - poskytuje komplexní právní, daňové a účetní služby zahraničním i českým společnostem a jednotlivcům.

Naleznete u nich hlubokou a unikátní znalost farmaceutického a zdravotnického práva, práci s klienty, kterými jsou přední farmaceutické společnosti, výrobci zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky, zadavatelé klinických studií a poskytovatelé zdravotních služeb. Poznáte prostředí nejenom z právní stránky, ale i z pohledu fungování farmaceutické korporace, zdravotních pojišťoven, odborných společností i pacientů.

Pomáhají klientům se vstupem léčivých přípravků a zdravotnických prostředků na trh. Pracují i na legislativních otázkách, zejména na změnách systému zdravotního pojištění a podmínek poskytování zdravotních služeb.

Mají za sebou řadu úspěšných sporů včetně těch s ústavněprávním přesahem, přinášíme neotřelá právní řešení.

V oblasti Life Sciences spolupracují od roku 2016 s JUDr. Janou Marečkovou, která se již šestnáct let úzce specializuje na oblast farmaceutického práva.

Vilímková Dudák & Partners a Life Sciences tým jsou tak skvělým místem pro načerpání nových vědomostí. Nabízí Vám možnost naučit se s právem a s právními předpisy zacházet tvůrčím způsobem.

Máte šanci u nich pochopit fungování celého systému zdravotnictví a získat jedinečné know-how.

Více informací o společnosti naleznete na: www.vilimkovadudak.cz.

Požadujeme:

• zájem pracovat a rozvíjet své znalosti v oblasti Life Sciences

• velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem

• zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup

• schopnost samostatně a systematicky řešit svěřené úkoly a orientovat se v informacích

• příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti

• znalosti nebo zkušenosti v oblasti cen a úhrad léčivých přípravků / úhrad zdravotní péče případně dalších oblastí veřejného práva jsou výhodou

Nabízíme:

• unikátní odbornou praxi, nejen v oblasti farmaceutického a zdravotního práva, ale napříč obory včetně získání jistoty v základních otázkách obecného hmotného i procesního práva

• individuální přístup a možnost odborného i kariérního růstu v rámci kanceláře

• různorodou práci v přátelském kolektivu

• odpovídající finanční ohodnocení

• zaměstnanecké benefity, mimopracovní aktivity a teambuildingy

• flexibilitu

• práci v moderní kanceláři v centru města se skvělou dostupností

• plat: 25 - 30 000,- Kč/měsíc

Místo práce: Praha

Předpokládaný nástup: 1. 4. 2019


V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr@vilimkovadudak.cz

Platnost inzerátu končí 14. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Email: egrundova@jobsystem.cz
Telefon: 224819391

Lokalita:Praha
Okres:Praha
Plat:nezadán
Vloženo:14. 02. v 16:50
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist