Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Manažer/ka prodeje a kvality Šenov u Nového Jičína

Detail volného místa

z: 13.11.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Jsme firma působící v automobilovém průmyslu, jejíž hlavní prací je výroba a prodej těsnění pro osobní automobily ponejvíce korejské výroby. Našimi největšími odběrateli jsou firmy jako PLAKOR CZECH s.r.o., DAS a další. Hledáme nového člena týmu, který by měl pozitivní přístup k práci, reprezentativní vystupování, a zkušenosti z oblasti prodeje a kvality (pro automobilový průmysl).
Podmínkou je znalost komunikativní angličtiny slovem i písmem a plynulá korejština slovem i písmem. Dále požadujeme znalost práce na počítači (především dobrou znalost MS Office, zvláště programu Excel), flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup.
Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte v případě zájmu, prosím, na níže uvedené kontakty:
Martina Stabravová, email: info@bobaekeuro.com
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

BoBaek Europe, s.r.o.
Šenov u Nového Jičína
BoBaek Europe, s.r.o. - sídlo, Dukelská 15, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Email: info@bobaekeuro.com
Telefon: +420 735 127 731

Lokalita:Šenov u Nového Jičína
Okres:Nový Jičín
Plat:30000 Kč
Vloženo:14. 11. v 15:32
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist