Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

strojník posklizňové linky, řidič kamionu Sulejovice

Detail volného místa

Místo výkonu práce: Kaplířova č.p. 233, 411 11 Sulejovice.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, T, C + E, profesní průkaz.
Náplň práce: nakládá a skládá přepravované hmoty nakladačem KOMATSU, MERLO, VZV. Sleduje průběh výroby podle výrobního plánu provozní jednotky ( sušení, čištění a úprava komodity). Řídí silniční motorová vozidla o celkové hmotnosti nad 3,5t. Nakládá a skládá přepravované hmoty v areálu společnosti i mimo něj - vnitrostátní doprava. Ošetřuje a provádí běžné opravy nákladních vozidel. Obsluhuje jednotlivé dopravníky, výtahy a násypky. Obsluhuje šnekové dopravníky samostatně stojící. Obsluhuje stroje, nástroje nářadí určené na pole (doprava, údržba traktoru, čištění). Dodržuje GMP + B4 (dle příručky). Zodpovídá za údržbu osobních automobilů dle nastaveného plánu.
Zodpovídá za pravidelnou kontrolu a seřizování příslušného strojního zařízení, za promazání strojů dle nastaveného plánu. Kontroluje připravenost strojů pro okamžité použití. Zapisuje záznamy do sešitu na údržbu (výměna oleje apod.) Je zodpovědný za denní vyplňování záznamu o provozu vozidla. Obsluhuje tlakové nádoby (kompresor).
Obsluhuje čističku a sušičku, pytluje a vakuje včetně úklidu pod násypkami. Zodpovídá za mechanický úklid dvora a jednotlivých hal, prostoru pod násypkami. 2 x ročně provádí mytí auta na certifikované myčce. Provádí pomocné práce při investiční výstavbě či opravě hal, drobné údržbářské práce a sekání trávy v areálu společnosti. Zabezpečuje odstraňování zjištěných závad na svém úseku v daném termínu, navrhuje řešení v případě, že neumí řešit samostatně. Škody a poškození vždy hlásí svému nadřízenému. Denní vedení deníku o provedené práci a zjištěných závadách. Provádí záznam o provedeném úklidu do připraveného formuláře.
Ve své funkci je podřízen hlavnímu technikovi společnosti. Zastupuje ostatní pracovníky na pozicistrojník. Řídí se dalšími pokyny jednatele společnosti. Dodržuje opatření v oblasti BOZP a PO. Účastní se předepsaných školení a lékařských prohlídek. Je zodpovědný za plnění úkolů vyplývajících ze zavedených systémů GMP+ a standardu ISCC, zejména
vyplývajících z Příručky bezpečnosti potravin a krmiv (HACCP) požadavků ISCC.
Informuje neprodleně přímého nadřízeného o problémech se systémem managementu bezpečnosti potravin a krmiv. Tato povinnost souvisí s nezbytností zajistit bezpečnost potravin a krmiv, tj. dodržovat postupy založené na zásadách systému HACCP a uplatňování hygienické praxe s cílem eliminovat riziko uvolnění potenciálně nebezpečného produktu. Pracovník vykonává veškerou pracovní činnost v souladu s pracovní smlouvou, právními předpisy ČR, vnitropodnikovými předpisy a pravidly slušného chování tak, aby jednal vždy v zájmu společnosti a podporoval její dobré jméno. Pracovník vykonává mimo vlastní pracovní náplň a popisu pracovní činnosti také další činnosti na základě pokynů svého nadřízeného.
Ochranné/ bezpečnostní pomůcky a další vybavení pracovníka: pracovní reflexní vesta , mobilní telefon, pracovní boty, respirátory, rukavice, ochranné brýle.
Možnost příspěvku zaměstnavatele na životní pojištění, možnost stravování.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte telefonicky nebo e-mailem Lenku Vaňkovou, 602 566 634, lenka.vankova@vanek-sro.cz
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Ing. Jaroslav Vaněk, s.r.o.
Sulejovice
Kaplířova 233, 411 11 Sulejovice

Email: lenka.vankova@vanek-sro..cz
Telefon: +420 602 566 634

Lokalita:Sulejovice
Okres:Litoměřice
Plat:30000 Kč
Vloženo:04. 07. v 11:44
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist