Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

ZAPISOVATEL -KA Opava

Detail volného místa

*KO: Mgr. Monika Sieberová, tel.: 553 759 264, e-mail sieberova@osoud.opa.justice.cz.
Přihlášku zašlete elektronicky na emailovou adresu sieberova@osoud.opa.justice.cz nebo doručte poštou či osobně na adresu: Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 15.10.2018.
V případě splnění předpokladů bude zájemce kontaktován na emailovou adresu nebo telefonicky k účasti na výběrovém řízení.
Osobní údaje, poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky, budou zpracovány po dobu výběrového řízení.
Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit nebo změnit termín výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a současně možnost nevybrat žádného z uchazečů.
Obsah přihlášky: motivační dopis, strukturovaný životopis, kopie dokladu o ukončeném středoškolském vzdělání.
Více naleznete na úřední desce na www.justice.cz.

Požadavky:
úplné střední vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomický směr); znalost práce na PC; rychlost psaní na počítači min 200 úhozů/minuta (tzv. psaní všemi deseti naslepo); výborná znalost českého jazyka (pravopis); znalost ČSN 01 6910 (úprava dokumentů); státní občanství ČR; trestní a morální bezúhonnost.
Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení.
Pracovní náplň: provádění administrativních úkonů spojených se zajišťováním přípravy a průběhu soudního řízení a s tím spojených prací (vše na počítači).
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Okresní soud v Opavě
Opava
Olomoucká 297/27, Předměstí, 746 01 Opava 1

Email: sieberova@osoud.opa.justice.cz
Telefon: +420 553 759 264

Lokalita:Opava
Okres:Opava
Plat:14740 Kč
Vloženo:03. 10. v 10:55
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist