Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vrchní referent/rada oddělení převodu majetku stát Zlín

Detail volného místa

Náplň práce: zajišťování převodů majetku státu podle zákona č. 503/2012 Sb., zákona č. 229/1991 Sb., zákona č. 219/2000 Sb., zákona č. 44/1988 Sb., zajišťování ostatních odborných a administrativních činností v oblasti privatizace a převodu majetku, případně v oblasti restitucí.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru podané ve lhůtě do 3.dubna 2018, tj. v této lhůtě zaslané na adresu Krajského pozemkového úřadu pro Zlínský kraj, Zarámí 88, 760 41 Zlín nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Obálka obsahující žádost včetně požadovaných listin musí být označena slovy \" Neotvírat\" a slovy \" Výběrové řízení na služební místo vrchní referent/rada oddělení převodu majetku státu Krajský pozemkový úřad pro Zlínský kraj\"
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení a Žádost o přijetí do služebního poměru a stránkách Státního pozemkového úřadu www.spucr.cz v záložce volná pracovní místa. K žádosti uchazeč doloží strukturovaný profesní životopis a motivační dopis.
Výhody: stravenky, 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna
Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Státní pozemkový úřad
Zlín
Státní pozemkový úřad - Zlín, Zarámí 88, 760 01 Zlín 1

Email:
Telefon:

Lokalita:Zlín
Okres:Zlín
Plat:18810 Kč
Vloženo:28. 03. v 10:43
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist