Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vrchní referent/rada - odborný pracovník Děčín

Detail volného místa

[i] Místo výkonu práce: ÚP ČR, U Plovárny 1190/14, 405 02 Děčín

Vrchní referent/rada - odborný pracovník

projektu \"Flexibilně do práce v Ústeckém kraji\" v Oddělení projektů EU Odboru zaměstnanosti Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem

Hlavní náplň činnosti:
Pracovník zajišťuje v projektu realizaci projektových aktivit ve vazbě na cílovou skupinu (zejm. přímá práce s účastníky projektu - výběr účastníků do projektu, organizování informačních schůzek, vedení osobních složek účastníků projektu, motivačních kurzů, spolupráce na realizaci rekvalifikačních kurzů, administrace a vyplácení přímé podpory účastníkům apod.). Provádí monitoring na místním trhu práce, přijímá žádosti zaměstnavatelů k podporovanému zaměstnání a spolupracuje na procesu kontroly a následném vyplácení mzdových příspěvků. Pracovník je odpovědný za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci s jednotlivými účastníky v projektových aktivitách.

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy (plat min. od 18 810 Kč)
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. ledna 2019
- místo výkonu: Děčín
- pracovní poměr na dobu určitou do 30. 6. 2023

Bližší podrobnosti k volné pracovní pozici naleznete na:
Portálu mpsv.cz - Kariéra na ÚP ČR nebo kontaktujte blanka.kavalirova@uradprace.cz

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen \"žádost\") podané ve lhůtě do 23. listopadu 2018, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Dvořákova 1609/18, 400 21 Ústí nad Labem, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna@ul.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6sbzpx5. K žádosti dále žadatel přiloží strukturovaný profesní životopis.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: \"Neotevírat\", a \"Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2018/91910-78099813\".
Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Úřad práce České republiky
Děčín
Úřad práce České republiky - 03: kontaktní pracoviště Děčín, U Plovárny 1190/14, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Email: blanka.kavalirova@uradprace.cz
Telefon: +420 950 171 653

Lokalita:Děčín
Okres:Děčín
Plat:18810 Kč
Vloženo:09. 11. v 10:14
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist