Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

vedoucí referátu dotací a evropských projektů oddě Brno

Detail volného místa

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místovedoucí/vedoucího referátu dotací a evropských projektů oddělení účetnictví odboru ekonomického s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc, mateřskou dovolenou)
Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:
\" vysokoškolské vzdělávání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělávání v bakalářském studijním programu, nejlépe ve studijním oboru ekonomika, veřejná správa
\" znalost účetnictví ÚSC, rozpočtová skladba, řídící kontrola, znalost problematiky evropských dotací
\" vítána praxe v oblasti účetnictví ÚSC
\" Word, Excel, Internet, znalost informačních technologií, znalost účetního programu GINIS výhodou
\" schopnost aplikace získaných vědomostí
\" ochota se dále vzdělávat
\" schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti
\" analytické schopnosti
\" schopnost nárazově absorbovat velké množství informací
\" odolnost vůči zátěži
Kontaktní pracovník:
Ing. Jiří Wasserbauer,vedoucí oddělení účetnictví odboru ekonomického, tel. 541 652 236.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve
Nabízíme: stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, možnost osobního příplatku k tarifnímu platu, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Ticket Benefit Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, zdravotní cvičení pro zaměstnance v budově úřadu, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv.
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1)
Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz nejpozději do 20. června 2018.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude správce (Jihomoravský kraj, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno IČO: 70888337) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen \"obecné nařízení\") pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 - čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Jihomoravský kraj
Brno
Jihomoravský kraj - pracoviště, Žerotínovo náměstí 449/3, Veveří, 602 00 Brno 2

Email:
Telefon: +420 541 652 236

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:20450 Kč
Vloženo:06. 06. v 10:45
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist