Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vedoucí pracovník pro oblast řízení lidských zdroj Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Křížkovského č.p. 511/8 Olomouc.
Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího pracovníka pro oblast řízení lidských zdrojů.

Pracovní náplň:
Definuje, spravuje a kontroluje personální procesy a standardy personální práce, zejména v oblastech plánování a získávání zaměstnanců, motivace a stabilizace zaměstnanců a aktualizace a optimalizace zaměstnanců.
Ve spolupráci s vedením UP v Olomouci formuluje personální politiku.
Vytváří a implementuje personální strategie.
Nastavuje a metodicky řídí jednotlivé personální procesy. Poskytuje odborné poradenství v oblasti ŘLZ vedoucím pracovníkům UP a pracovníkům personálních oddělení.
Spolupracuje na vytváření a realizaci projektů v oblasti ŘLZ, získané projekty řídí, či se podílí na jejich řízení a řešení.

Očekávaný profil uchazeče:
- VŠ vzdělání ideálně odpovídajícího oboru (např. andragogika, ekonomika, právo)
- min. 5 let odborné praxe na stejné nebo obdobné pozici
- velmi dobrá znalost procesů v oblasti ŘLZ a související pracovně právní problematiky
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost SAP výhodou
- manažerské dovednosti a zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu
- dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup, odolnost proti stresu a ochota učit se novým věcem
- zkušenost s řízením projektu

Specifikace podmínek:
Předpokládaný nástup od 1. 10. 2018, místo pracoviště Olomouc (rektorát UP v Olomouci), pracovní smlouva na plný úvazek a dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců, smluvní mzda, možnost osobního a odborného rozvoje, zaměstnanecké benefity (https://www.upol.cz/zamestnanci/slevy-a-vyhody/), a především podnětné prostředí, které je výzvou.

Uchazeči zasílají strukturovaný životopis POUZE na email: jana.vesela@upol.cz, uzávěrka přijímání životopisů je 10. 8. 2018.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen \"nařízení\"), a to jako správce osobních údajů. Více informací zde https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Univerzita Palackého v Olomouci
Olomouc
Univerzita Palackého v Olomouci - Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 511/8, 779 00 Olomouc 9

Email: jana.vesela@upol.cz
Telefon:

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:50000 Kč
Vloženo:05. 07. v 10:28
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist