Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vedoucí oddělení dopravně správních agend - zaměře Kutná Hora

Detail volného místa

Městský úřad požaduje splnění následujících podmínek: ukončené minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - výhodou je vzdělání v oboru právo (§ 111 odst. 1 a 2 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich) + vítána je zkouška odborné způsobilosti podle zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich - provedená u MVČR.
Dále požadujeme: výhodou je řidičské oprávnění minimálně pro skupinu \"B\", samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, výhodou je: praxe ve státní správě na obdobných pracovních pozicích, vítána zkušenost s vedením a řízením týmu, vítána je základní orientace v právních předpisech týkajících se - zákon č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, vše ve znění pozdějších předpisů, vysoké pracovní nasazení, uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, internet.
Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení. Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 14.5.2018 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora. Obálku označí: \"Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend MěÚ Kutná Hora\". Každý uchazeč bude píseně vyrozuměn.
Stručný popis pracovní činnosti:
Vede a řídí oddělení, které vykonává státní správu na úseku technické způsobilosti vozidel k provozu na pozemních komunikacích, na úseku vedení registru řidičů, dále oddělení kde se projednávají přestupky proti pravidlům silničního provozu včetně bodového systému. Dále povoluje činnost autoškolám a vykonává u nich státní odborný dozor. Sám se aktivně podílí na výkonu státní správy.
Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Mzda: podle zápočtu doby započitatelné + příplatky podle zákoníku práce.
Místo výkonu práce: Kutná Hora.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Město Kutná Hora
Kutná Hora
Havlíčkovo náměstí 552/1, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Email: doubal@mu.kutnahora.cz
Telefon: +420 327 710 310

Lokalita:Kutná Hora
Okres:Kutná Hora
Plat:18810 Kč
Vloženo:27. 04. v 10:34
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist