Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vedoucí odboru interního auditu a kontroly Olomouc

Detail volného místa

Místo výkonu práce: Magistrát města Olomouce.
Druh práce:Vedoucí odboru interního auditu a kontroly. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouce; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním.
Požadavky a předpoklady:
Dosažené vzdělání: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu; obor zaměřený do oblasti ekonomické nebo veřejné správy; praxe v oblasti provádění kontrolní či auditní činnosti minimálně 3 roky, praxe ve veřejné správě výhodou, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu výhodou; znalosti a dovednosti: organizační, řídící a koncepční schopnosti, vysoké pracovní nasazení, schopnost samostatné práce, adaptabilita a analytické schopnosti, všeobecný přehled o principech a fungování veřejné správy, velmi dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 15. ledna 2019 POUZE na adresu Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č.p. 583, 779 11 Olomouc. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.
Provoz: Neurčeno
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Statutární město Olomouc
Olomouc
Horní náměstí 583, 779 00 Olomouc 9

Email:
Telefon: +420 585 513 204/294/295/298

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:22160 Kč
Vloženo:06. 12. v 10:39
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist