Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vedoucí finančního odboru - hlavní účetní Štěpánov

Detail volného místa

Pracoviště: Horní č.p. 444/7, Štěpánov u Olomouce. Předpokládaný nástup: 9.7.2018 nebo dle dohody.

Druh a charakteristika vykonávané práce:
-Vedoucí Finančního odboru OÚ Štěpánov - komplexní zajištění činnosti vedoucího pracovníka finančního odboru; zajišťuje souhrnnou ekonomickou agendu obce, připravuje podklady pro rozpočet obce, zpracovává rozpočtový výhled, finanční vypořádání a sestavuje závěrečný účet.
- Hlavní účetní - samostatné vedení účetnictví účetní jednotky. Zajišťování účetní provázanosti hlavní a hospodářské činnosti obce. Zpracování daňových přiznání k dani z přidané hodnoty a dani z příjmů právnických osob. Tvorba, sledování a kontrola plnění rozpočtu obce, rozpočtových opatření a jeho zadávání do evidence v PC.

Hrubá mzda se pohybuje v rozmezí 20.280 až 28.320 Kč v závislosti na délce praxe (dle zařazení do platového stupně).
+ příplatek za vedení ve výši 5 - 30 % za 1. stupeň řízení z platového tarifu přiřazeného platového stupně, do kterého je zaměstnanec zařazen.
+ osobní ohodnocení po zkušební době v rozmezí 1.000 - 5.000 Kč

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu ekonomického směru nebo v oboru se zaměřením na veřejnou správu; popřípadě střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru
- praxe v oboru minimálně 5 let (posuzuje se praxe především v samostatném zpracování účetnictví, zúčtování DPH, dále pak účtování mezd a majetku, závěrkových prací a sestavování účetních výkazů)
- znalost legislativy v oblasti účetnictví a finančního hospodaření obcí a příspěvkových organizací
- zvláštní odborná způsobilost na úseku finančního hospodaření územních samosprávních celků a jeho přezkumu výhodou
- praxe ve veřejné správě min. 3 roky výhodou
- praxe ve vedoucí pozici výhodou
- řídící a organizační schopnosti, samostatnost, důslednost a vysoké pracovní nasazení
- schopnost zvládat psychickou zátěž
- schopnost analytického a koncepčního myšlení, dobré komunikační schopnosti
- morální a občanská bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B

Povinné náležitosti písemné přihlášky: jméno, příjmení a titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP nebo č. dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče; kontaktní spojení (e-mail, mobil).

Podání písemné přihlášky musí být v uzavřené obálce označené názvem \"Výběrové řízení - vedoucí Finančního odboru OÚ Štěpánov - hlavní účetní - NEOTVÍRAT\" s uvedením adresy odesílatele (uchazeče).

Písemné přihlášky (včetně požadovaných dokladů - viz stránky obce) zasílejte POUZE na Obecní úřad Štěpánov, Horní č.p. 444/7, 783 13 Štěpánov do 22. 6. 2018.
Nebo osobně na podatelně Obecního úřadu Štěpánov do 22. 6. 2018 do 11:30 hod.
Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny!
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Obec Štěpánov
Štěpánov
Horní 444/7, 783 13 Štěpánov u Olomouce

Email:
Telefon:

Lokalita:Štěpánov
Okres:Olomouc
Plat:22280 Kč
Vloženo:06. 06. v 10:10
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist