Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Vedoucí útvaru hlavního architekta Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Magistrát města Olomouce.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Nabízíme: velmi zajímavou pracovní pozici pro kreativního odborníka zaměřenou na vytváření koncepcí urbanistických řešení, architektonické ztvárňování, plánování a koordinaci staveb ve městě a veřejných prostranství, posouzení architektonických řešení.
Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, architektura, urbanismus, praxe v oboru podmínkou minimálně 5let (zejména urbanismus, architektura, krajinářská architektura, územní plánování). Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu výhodu.
Znalosti a dovednosti: organizační a řídící dovednosti, schopnost koncepčního myšlení, otevřenosti a diskuze. Vysoké pracovní nasazení, schopnost samostatné práce, adaptabilita a analytické schopnosti. Všeobecný přehled o principech a fungování veřejné zprávy. Velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování na veřejnosti. Smysl pro týmovou práci. Znalost území města, jeho urbanistických, architektonických a historických souvislostí výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel). Ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 15. února 2019 POUZE na adresu Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí 583, Olomouc. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese: http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouc).
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Statutární město Olomouc
Olomouc
Horní náměstí 583, 779 00 Olomouc 9

Email:
Telefon: +420 585 513 204/294/295/298

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:27230 Kč
Vloženo:25. 01. v 10:54
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist