Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

VEDOUCÍ ÚSEKU PERSONÁLNÍ A MZDOVÉ AGENDY České Budějovice

Detail volného místa

Náplní práce: zodpovědnost za zajištění kompletní personální agendy a mzdového účetnictví organizace; řízení, organizace a koordinace činností týmu mzdových účetních a personalistiky; tvorba a aktualizace vnitřních předpisů souvisejících s pracovněprávní a mzdovou oblastí a s odměňováním zaměstnanců; spolupráce při náboru zaměstnanců a přípravě výběrových řízení; zakládání a udržování databáze osobních dat zaměstnanců v personálním programu VEMA/PER; měsíční závěrky mzdového účetnictví, reporting úseku PAM týkající se zaměstnanců a mzdových nákladů pro plánování a účetnictví organizace; zpracování statistických dat z oblasti personalistiky a odměňování pro potřeby zaměstnavatele, Krajského úřadu, Statistického úřadu, ÚZIS a dalších institucí; příprava podkladů pro kontroly a spolupráce při jednání se zástupci kontrolních úřadů; hodnocení pracovní činnosti zaměstnanců personálního a mzdového úseku.
Kvalifikační a osobní předpoklady uchazeče: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (ekonomický směr, humanitní směr či personalistika výhodou); znalost pracovně právní legislativy (zákon č. 262/2006 Sb., Zákoník práce a související předpisy); orientace v dalších obecně závazných předpisech (zejména Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě); praxe v oblasti personalistiky nebo mzdového účetnictví; schopnost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook); dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, rozhodnost, spolehlivost; schopnost vést menší pracovní tým a spolupracovat; bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Výhodou jsou: zkušenosti na vedoucí pozici; znalost personálních procesů příspěvkové organizace nebo zdravotnické organizace; znalost SW VEMA - HR aplikace PER a PAM; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme: plat dle platných právních předpisů - 11. platová třída (nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), příplatek za vedení, osobní příplatek - po zapracování, 5 týdnů dovolené, dotované stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo na životní pojištění, podporu v odborném vzdělávání a profesním rozvoji, služební notebook a mobilní telefon, pracovní poměr na dobu určitou - zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nástup možný ihned (nejpozději od 1. 12. 2017 - po dohodě i dříve).
Máte-li zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete do 20. 9. 2017 přihlášku obsahující: doprovodný (motivační) dopis a strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a absolvovaných kurzech, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení, viz. text:\"Souhlasím, aby Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.\" na adresu: Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Personální oddělení, Ing. Marcela Kubešová, B. Němcové 1931/6, 370 01 České Budějovice
nebo na e-mail: kariera@zzsjck.cz
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
České Budějovice
B. Němcové 1931/6, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Email: kariera@zzsjck.cz
Telefon: +420 387 762 321,387 762 311

Lokalita:České Budějovice
Okres:České Budějovice
Plat:21000 Kč
Vloženo:09. 09. v 10:17
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist