Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Všeobecní administrativní pracovníci Praha

Detail volného místa

Kontakt e-mailem.

Krátký popis pozice

Budeš podporovat kolegy/ně primárně z obchodního oddělení (manažery i obchodní zástupce) \"v boji\" s administrativou.

Detailní popis pozice
o Zpracovávat data v interním systému - zadávání a kontrola peněžních transakcí a aktualizace kontaktních údajů zákazníků.
o Spravovat agendu obchodních zástupců - připravovat smlouvy o obchodním zastoupení a dodatky ke smlouvě, provádět vyúčtování v interním systému.
o Zodpovídat a zpracovávat dotazy/požadavky zákazníků a obchodních zástupců. o Vydávat a přijímat zálohy a vést související evidenci všech přijatých i vydaných záloh a hotovostních plateb. o Připravovat podklady pro reporting do nebankovních registrů. o Administrace smluv - tisk, kontrola, třídění a archivace. o Občasná podpora i pro naše zákazníky, kterým budeš zodpovídat dotazy.

Požadujeme
o Máš zkušenosti s administrativou, třeba i jen brigádně o Ráda/a komunikuješ a zákazník u tebe na prvním místě.
o Mezi tvé přednosti patří pečlivost a spolehlivost. o Pochlubíš se ukončenou střední školou s maturitou. o Máš zkušenosti s prací v MS Office - využiješ zejména Word a Excel.
Nabízíme
o Budeš součástí malého, ale přátelského týmu, kde si všichni tykají.
o Získáš různorodou práci v administrativě, při které se nebudeš nudit. o Hodně věcí se můžeš naučit a v rámci firmy kariérně růst.
o Staneš se součástí mezinárodní společnosti, která je leaderem ve svém oboru na českém trhu.

flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, sick days, čaj a kávu v kanceláři, stravenky….

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Provident Financial s.r.o.
Praha
Provident Financial s.r.o. - 002, U Stavoservisu 527/1, Malešice, 108 00 Praha 108

Email: vera.zeravova@provident.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:22500 Kč
Vloženo:26. 01. v 10:55
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist