Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Technolog - chemik Třebíč

Detail volného místa

Jste vystudovaný chemik a chcete uplatnit své vzdělání ve výrobní společnosti? Orientujete se v legislativě – REACH, nakládání s jedy apod.? Láká Vás spojit práci chemika i s výrobním procesem a být odborníkem též v oblasti kvality a technologií? Výhodou je alespoň základní znalost angličtiny.

Pozici technologa – chemika hledáme pro menší výrobní společnost sídlící na Třebíčsku jako náhradu za odchod současného zaměstnance do důchodu. Garantujeme pozvolné zaškolení včetně předání celé agendy.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Vstupní a výstupní kontrola kvality materiálu a jejich evidence
Aktualizace složení receptur a následně i složení na etiketách výrobků
Orientace v dané legislativě – REACH, nakládání s jedy
Interní garant ISO 9001
Kontakt se zákazníky (odběry, reklamace, stížnosti)

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Postupné zaškolení, budete náhradou za pracovníka odcházejícího do důchodu
Odpovídající finanční ohodnocení, stravenky
Pracovní smlouvu na neurčito
Služební telefon, notebook
Pracovní doba 7:00 – 15:30
Další vzdělávání v oboru

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat všechny možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.
Email: sarka.sedlarova@novystart.com
Telefon: 777667843

Lokalita:Třebíč
Okres:Třebíč
Plat:nezadán
Vloženo:18. 09. v 12:24
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist