Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Technik/čka odboru rozvoje a investic Brno

Detail volného místa

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu neurčitou:
technik/technička odboru rozvoje a investic
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: Podílí se na přípravě materiálů týkajících se veřejných zakázek
a investičních záměrů pro příslušné komise, RMČ a ZMČ. Spolupracuje s jednotlivými zhotoviteli, dodavateli a právnickými či fyzickými osobami činnými v procesu přípravy a realizace investičních akcí nebo oprav při řešení sporných otázek, ohodnocování prací, činností a dodávek, posuzování víceprací atd. Provádí technický dozor investora. Zajišťuje potvrzování platebních dokladů vystavovaných zhotoviteli a dodavateli prací, dodávek a činností, prováděných v rámci přípravy a realizace investičních akcí nebo oprav. Zajišťuje přejímání sjednaných předmětů plnění, případně kolaudování nebo uvádění do DHM. Zajišťuje v průběhu záruční doby uplatňování reklamací na základě podkladů předaných uživateli dokončených akcí.
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 10. platová třída, další příplatky dle příslušných právních předpisů
a zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, ošatné ve výši 3.500 Kč ročně, osobní limit zaměstnance ve výši 8.000 Kč ročně na rekreaci, dopravu, kulturu, zájmovou činnost, jazykové vzdělávání, dioptrické brýle nebo kontaktní čočky apod.)
Termín nástupu: dle dohody
Požadavky:
vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání stavebního zaměření
znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů, znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů týkajících se předmětné oblasti, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, ochota celoživotního vzdělávání
Dále výhodou:
autorizace dle zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů
a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů, praxe ve veřejné správě, praxe v investiční činnosti, praxe při zadávání veřejných zakázek, řidičský průkaz skupiny B
Další předpoklady:
státní občanství ČR, nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR, věk minimálně 18 let
svéprávnost, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka
Zájemci o volné pracovní místo doručí písemnou přihlášku s uvedením:
čísla výběrového řízení, jména a příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, telefonního a e-mailového spojení, data a podpisu.
Přihláška je ke stažení na http://www.sever.brno.cz/index.php/formulare-uradu.html v části týkající se odboru organizačního.
Písemné přihlášky zasílejte na adresu:
statutární město Brno, Úřad městské části Brno-sever, personální oddělení, Bratislavská 70, 601 47 Brno (tel. 545 542 211)
Bližší informace o druhu práce podá Ing. Petr Rizner, vedoucí odbo
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Statutární město Brno
Brno
Městská část Brno - sever, Bratislavská 251/70, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Email:
Telefon: +420 545 542 269

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:18810 Kč
Vloženo:13. 09. v 10:30
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist