Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Specialisté v oblasti strategie

Detail volného místa

místo výkonu práce. Praha
kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com
Na této pozici se budete zabývat finančním plánováním, anylýzou a strategiemi, reporty business&finance managementu, budete rozvíjet a udržovat vztahy s finance&business zákazníky. Požadujeme schopnost plánovat projekty a podílet se na jejich vedení, včetně adekvátní alokace zdrojů. Budete se podílet na tvorbě rozpočtu a prognóz ve spolupráci s příslušnými finančními klienty na trzích a regionech.
Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná. Žadatel by měl zároveň ovládat některé z dalších cizích jazyků.

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

MSD IT Global Innovation Center s.r.o. - hl. m. Praha, hl. m. Praha

Email: jana.hoskova@ibs-sro.com
Telefon:

Lokalita:
Okres:
Plat:50000 Kč
Vloženo:26. 07. v 10:46
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist