Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Samostatný vědecký pracovník Praha

Detail volného místa

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Centrum aplikované genomiky solidních nádorů (CEGES), Genomac výzkumný ústav se sídlem v Praze 6 – Ruzyni. Hlavní zaměření – výzkumné projekty v oblasti molekulární onkologie, vývoj nových metod a aplikací, genetické testování a další.
Náplň práce:
Samostatná práce na grantových projektech, spolupráce na přípravě odborných publikací, komunikace s lékaři a dalšími spolupracujícími subjekty, prezentace výsledků v podobě posterů nebo odborných přednášek na domácích i mezinárodních konferencích, práce s odbornou literaturou při přípravě nových projektů, spolupráce při vypracování grantových zpráv a nových grantových přihlášek.

Požadujeme:
Minimálně Mgr. nebo Ing. v oboru molekulární biologie nebo genetika, minimálně 3 roky praxe v molekulárně-genetické laboratoři, teoretické i praktické znalosti molekulárně-biologických metod (izolace nukleových kyselin z různých typů vzorků, PCR, fragmentační analýza, mutační analýza), zkušenost s grantovou agendou, atestace v oboru Vyšetřovací metody v lékařské genetice (není podmínkou), AJ, práce s MS Office, vysoké pracovní nasazení a příjemné vystupování. Řidičský průkaz vítán.

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu v prostředí rodinné firmy, možnost kariérního růstu a odměn, individuální přístup, prezentace na odborných konferencích.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: září 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 17. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Email: egrundova@jobsystem.cz
Telefon: 224819391

Lokalita:Praha
Okres:Praha
Plat:nezadán
Vloženo:17. 07. v 15:57
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist