Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Samostatná/ý pracovník/ce administrativy, vedoucí Petrov nad Desnou

Detail volného místa

Jsme moderní výrobní firma (obor samolepící folie) se zaměřením na zahraniční trhy a do našeho kolektivu hledáme šikovnou/šikovného spolupracovníka/spolupracovnici do administrativy, sekretariátu a obchodního oddělení.
Co budete u nás dělat?
Organizovat chod kanceláře, s úsměvem komunikovat s klienty i dodavateli (také v angličtině), dbát o správnou evidenci zakázek i fakturace, objednávky, hlídání termínů a formálních povinností (smlouvy, intrastat, hlášení..atd), exportní a importní formality atd, zkrátka žádná jednotvárnost.

K úspěšnému výkonu práce na této pozici je třeba:
- dobré organizační schopnosti
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost
- dobrá znalost AJ (mluvený i psaný projev), příp. také NJ, RJ
- flexibilita, příjemné vystupování
- základní orientaci v ekonomických otázkách, vzdělání min. SŠ

Co můžeme nabídnout my?
- především nevšední, zajímavou, samostatnou a kreativní práci.
- práci v zajímavém oboru, kde v příjemném prostředí a veselém kolektivu budete pracovat na rozvoji svém i firmy (pozn.: dobrá nálada každý den)
- práci nestresující, nadprůměrně ohodnocenou a další benefity, jejichž výčet je nad rámec tohoto inzerátu
Zaměstnanecké výhody: dle individuální dohody - upravená pracovní doba, příspěvek na dovolenou, dopravu apod. Pokud jste dočetli až sem a nabídka Vás zaujala, pošlete nám prosím Váš profesní životopis ev. i motivační dopis na adresu: prace@mt-tapes.eu. Nástup možný kdykoli po domluvě.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MT TAPES s.r.o.
Petrov nad Desnou
Petrov nad Desnou 150, 788 16 Petrov nad Desnou

Email: prace@mt-tapes.eu
Telefon:

Lokalita:Petrov nad Desnou
Okres:Šumperk
Plat:18000 Kč
Vloženo:31. 03. v 10:22
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist