Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

referenta/ka rozpočtu oddělení rozpočtu a financov Brno

Detail volného místa

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku na místo referenta/referentky rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou)
Místo výkonu práce: Brno, Cejl 73
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce: Referent/referentka rozpočtu zajišťuje agendu správy dotací nebo jiných účelově vázaných prostředků pro školy a školská zařízení zřizovaná obcemi; kontroluje čerpání a užití dotací včetně stanovování odvodů a penále za jejich neoprávněné použití nebo zadržení; provádí rozpis rozpočtu svěřených škol a školských zařízení zřizovaných obcemi; sleduje čerpání rozpočtu a efektivnost vynakládání rozpočtových prostředků těchto organizací a dodržování pravidel financování; provádí rozpočtová opatření pro jednotlivé svěřené školské organizace aj.
Uchazeči/uchazečky musí splňovat následující požadavky:
˘ potřebné vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
˘ studijní obor: nejlépe ekonomický směr
˘ znalost příslušné legislativy: všeobecný přehled v oblasti veřejných rozpočtů - ve školství - související právní předpisy, zákon o krajích
˘ zvláštní odborná způsobilost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
˘ další požadavky: vítána praxe ve veřejné správě, práce na PC (Word, Excel, Internet), organizační a koncepční dovednosti, ochota se dále vzdělávat, dobré komunikační schopnosti, vítán řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružnou pracovní dobu, možnost osobního příplatku a odměn, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Ticket Benefit Card, zaměstnanecký příspěvek na kulturní akce, firemní mateřskou školku, široké možnosti dalšího vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv.
Kontaktní pracovník: Ing. Jan Karas, vedoucí oddělení rozpočtu a financování odboru školství, telefon 541 653 421.
Strukturovaný profesní životopis, pro účely tohoto výběrového řízení, zasílejte na e-mailovou adresu: kariera@kr-jihomoravsky.cz nejpozději do 17. prosince 2018.
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1)
Poskytnuté osobní údaje bude správce (Jihomoravský kraj, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno IČO: 70888337) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen \"obecné nařízení\") pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 - čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Po ukončení výběrového řízení budou všechny osobní doklady uchazečů a uchazeček skartovány.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Jihomoravský kraj
Brno
Jihomoravský kraj - Cejl, Cejl 530/73, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Email:
Telefon: +420 541 653 421

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:18230 Kč
Vloženo:05. 12. v 10:17
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist