Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

REFERENT ODBORU SPRÁVNÍHO Jablonec nad Nisou

Detail volného místa

Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici
REFERENT ODBORU SPRÁVNÍHO (odborný referent oddělení přestupků - přestupky související s provozem a podmínkami provozu na pozemních komunikacích, výhledově zkušební komisař autoškol)
10. platová třída
Kvalifikační předpoklady: ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářské, nejlépe právního či technického zaměření (příp. ukončení nejpozději k 31.12.2019) nebo dle § 112 zák. 250/2016 Sb. střední vzdělání s maturitní zkouškou a k tomu min. 5 let praxe při projednávání a rozhodování o přestupcích a věk min. 45 let; znalost správního řádu, profesní zkušenosti související s danou problematikou či dosavadní praxe výhodou; komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost jednat s lidmi; flexibilita, samostatnost, odpovědnost; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz minimálně pro sk. B řidičského oprávnění.
Popis vykonávané práce: Vedení správních řízení (zákon č. 250/2016 Sb., zákon č. 500/2004 Sb.) souvisejících s provozem a podmínkami provozu na pozemních komunikacích ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., zákona č. 361/2000 Sb. apod. Projednávání správních deliktů a přestupků souvisejících s dopravní problematikou obecně a provádění činností s tím souvisejících, zejména ukládání správních trestů (příkazem na místě, příkazem, v řádném správním řízení). Rozhodování o zadržení řidičského průkazu. Správa finanční hotovost na základě dohody o hmotné odpovědnosti.
Přihlášky do 6. října 2017 do 12 hod.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou s nástupem ihned popř. dle vzájemné dohody, nejpozději dne 01.01.2018
Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Statutární město Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, Mírové náměstí 3100/19, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Email: reichelova@mestojablonec.cz
Telefon: +420 483 357 364

Lokalita:Jablonec nad Nisou
Okres:Jablonec nad Nisou
Plat:17100 Kč
Vloženo:05. 09. v 20:20
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist