Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

REFERENT ODBORU EKOLOGIE A VEŘEJNÉHO PROSTORU (spr Liberec

Detail volného místa

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené referentky odboru. Nástup do pracovního poměru je možný ihned. Platová třída 9 podle přílohy č. 2 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., poskytnutí ostatních složek platu po zapracování. Zaměstnanecké výhody jsou garantovány kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou přírodovědného zaměření; orientace v právních předpisech z oblasti ochrany přírody a krajiny, zákona o životním prostředí a zákona o rostlinolékařské péči; velmi dobré komunikační schopnosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; znalost oborových norem, technologických postupů a agrotechnických termínů zahradnické praxe při správě veřejné zeleně včetně norem týkajících se bezpečnosti a údržby dětských hřišť; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, příp. GIS apod.); řidičský průkaz skupiny \"B\". Vítána je praxe ve veřejné správě a v daném oboru činnosti, jakým je správa veřejné zeleně, znalosti v oboru dendrologie a orientace v místopisu města Liberce.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 29. června 2018.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Liberec
nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Email: krepel.miroslav@magistrat.liberec.cz
Telefon: +420 485 243 761

Lokalita:Liberec
Okres:Liberec
Plat:17360 Kč
Vloženo:07. 06. v 10:28
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist