Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Referent majetkové správy Praha

Detail volného místa

Náplň práce:
Souhrnné věcné zpracovávání podkladů výběrových řízení a návrhů smluv při správě majetku včetně organizace akcí provozního charakteru při správě majetku.Odpovědnost za realizaci veřejných zakázek hrazených z kmenových prostředků NIDV. Zajišťování specializovaných odborných činností v oblasti majetkové a majetkoprávní (zajišťuje majetkovou správu, údržbu a opravy nemovitostí NIDV Praha v rámci celé ČR včetně přípravy podkladů k vyúčtování služeb a komunikace s nájemníky v provozních záležitostech). Shromažďování požadavků na opravy a rekonstrukce všech objektů, zajišťování příslušné dokumentace pro provádění údržby a oprav.Evidence prováděné revize na jednotlivých objektech.Odpovědnost za správné čerpání Fondu reprodukce majetku, zajišťování styku se zřizovatelem při vyúčtování všech investičních a neinvestičních prostředků, které byly určeny na opravy, údržbu a rekonstrukce (případně na novou výstavbu).
Zajišťování operativní evidence majetku, zakládání, aktualizace a archivace osobní majetkové karty a místních seznamů centrálního pracoviště. Řešení pojistných událostí.
Příležitostné provádění lehčích řemeslných a fyzicky náročnějších prací.

Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha
Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: pam@nidv.cz. Do předmětu zprávy uveďte „referent majetkové spr
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /
Praha
Národní institut pro další vzdělávání,Senovážné náměstí 872/25, 110 00 Praha 1

Email: pam@nidv.cz
Telefon: +420 222 122 228

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:15450 Kč
Vloženo:06. 06. v 10:22
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist