Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Referent/ka správních činností oddělení správních Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Krajský úřad Olomouckého kraje,
Jeremenkova č. p. 1191/40a Olomouc.
Charakteristika vykonávané práce: vydávání osvědčení o státním občanství ČR, přijímání prohlášení o nabytí a pozbytí státního občanství ČR, přijímaní žádostí o udělení státního občanství ČR, vidimace a legalizace, vydávání ověřených výstupů z centrálních evidencí (CzechPoint), provádění autorizované konverze, činnost odvolacího orgánu na úseku matrik, metodická a kontrolní činnost vůči matričním úřadům Olomouckého kraje, vedení archivu matrik, organizace voleb.
Požadavky: dosažené VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru právo, veřejná správa výhodou.
Zákon o matrikách, zákon o státním občanství, zákon o ověřování, správní řád, zákon o krajích.
Praxe ve veřejné správě výhodou, praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou. Angličina, němčina, francouzština výhodou.
Další požadované dovednosti: uživatelská znalost PC (MS Office 2010), ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet.
Platové podmínky: se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.
Termín nástupu dle dohody, co nejdříve.
Přihlášky v zalepené obálce s označením \"NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici referent správních činností oddělení správních činností na Odboru majetkovém, právním a správních činností Krajského úřadu Olomouckého kraje\" doručte POUZE na adresu: Krajský úřad Olomouckého kraje, odbor kancelář ředitele, oddělení personální nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 1. 3. 2019 do 12:00 hodin.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.olkraj.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení - formulář.
O ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni mailem.


Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc
Olomouc


Email:
Telefon:

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:19760 Kč
Vloženo:13. 02. v 10:19
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist