Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Referent/ka řízení o přestupcích v silničním provo Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Krajský úřad Olomouckého kraje.
Platové podmínky: se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve.
Náplň práce: Rozhodování o odvolání proti rozhodnutí prvoinstančních orgánů, přezkoumávání pravomocných rozhodnutí prvoinstančních orgánů, kontrolní a metodická činnost vůči obcím s rozšířenou působností v oblasti přestupků v silničním provozu a přestupků souvisejících.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru silniční dopravy, veřejné správy, práva výhodou.
Znalosti:
- zákon o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, zákon o silničním provozu, zákon o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla správní řád, zákon o krajích.
- praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou.
- angličtina, němčina, francouzština výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office 2010)
- ŘP sk. B
- samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet.
Přihlášky v zalepené obálce s označením \"NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici referent řízení o přestupcích v silničním provozu oddělení silniční dopravy na Odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Olomouckého kraje\" doručte POUZE na adresu nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 1. 3. 2019 do 12:00 hodin.
Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.olkraj.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení - formulář. Dokument lze otevřít a stahovat pouze přes internet.
O ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni mailem.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Olomoucký kraj
Olomouc
Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova 1191/40a, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Email: hrdlicka@olkraj.cz
Telefon: +420 585 508 304

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:21480 Kč
Vloženo:08. 02. v 15:05
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist