Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Referent hospodaření s majetkem státu Pelhřimov

Detail volného místa

Komplexní zajišťování správy majetku státu, jeho nabývání, uchovávání, prodeje a jiných forem dispozice s tímto majetkem v územní působnosti Odloučeného pracoviště Pelhřimov dle zák. č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme: znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích; orientaci v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti a zkušenosti se správou majetku výhodou; samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost; znalost práce s PC (MS Office, Internet, ASPI); praxe ze státní správy výhodou. Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb., trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B.

Požadujeme zaslání životopisu s průběhem praxe, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete mailem nebo poštou na níže uvedenou adresu nejpozději do 14. 5. 2018 (předmět e-mailu nebo dopisu: VŘ ref.maj.OP PE)

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností změny na dobu neurčitou.

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Pelhřimov
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště Pelhřimov, Pražská 127, 393 01 Pelhřimov

Email: dana.nemcova@uzsvm.cz
Telefon:

Lokalita:Pelhřimov
Okres:Pelhřimov
Plat:17360 Kč
Vloženo:01. 05. v 10:44
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist