Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

RADA/ODBORNÝ RADA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PROTIEPIDEMIC Karlovy Vary

Detail volného místa

Kontakt: POUZE na základě žádosti podané ve lhůtě do 28.srpna 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu:
Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech, Závodní 94,
360 21 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše
uvedené adrese.

Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě podepsanou uznávaným elektronickým
podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu epodatelna@khskv.cz nebo
prostřednictvím datové schránky ID: t3jai32.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být
označena slovy: \"Neotvírat\" a slovy \"Výběrové řízení na služební místo Rada/odborný rada - vedoucí oddělení protiepidemického Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech.\"

K žádosti dále žadatel přiloží:
a) strukturovaný profesní životopis

Obor služby:
28. Zdravotnictví a ochrana zdraví

Služební místo je zařazeno do 11. platové třídy.

Místo výkonu služby: CHEB

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu určitou - (zástup za mateřskou, popřípadě rodičovskou dovolenou s předpokládaným termínem dubna 2020).

Služba zahrnuje zejména činnosti na služebním místě:
Řídí, kontroluje a organizuje práci oddělení.
Zpracovává návrh kontrolního plánu činnosti oddělení dle pokynů MZ ČR a ředitele odboru, odpovídá za plnění kontrolního plánu a odbornou správnost včetně závěrečných výstupů.
Vydává předběžná opatření, stanoviska a rozhodnutí dle právních předpisů, odpovídá za podklady pro vedení správních řízení.
Plní úkoly orgánu ochrany veřejného zdraví v oblasti prevence vzniku a šíření infekčních onemocnění a dalších hromadně se vyskytujících onemocnění a v tomto rozsahu i usměrňuje činnost poskytovatelů zdravotních služeb a provozovatelů zařízení sociálních služeb a kontroluje ji.
Provádí epidemiologická šetření v ohniscích nákazy.
Nařizuje, organizuje, řídí, popř. i provádí opatření k předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění, nařizuje mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku.
Vykonává specializované odborné činnosti, včetně státního zdravotního dozoru, zpracování protokolů a návrhu závěrů k odstranění nedostatků.
Provádí sběr a analýzu epidemiologických dat a na jejich základě monitoruje a analyzuje epidemiologickou situaci ve výskytu infekčního onemocnění v rámci daného území.

Bližší informace poskytne:
JUDr. Jaromír Brejcha, tel: 355 328 354, e-mail: jaromir.brejcha@khskv.cz
Kompletní informace o výběrovém řízení:
http://www.khskv.cz/

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech
Karlovy Vary
Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech - 001, Závodní 94, Dvory, 360 02 Karlovy Vary 2

Email: jaromir.brejcha@khskv.cz
Telefon: +420 355 328 354

Lokalita:Karlovy Vary
Okres:Karlovy Vary
Plat:18590 Kč
Vloženo:09. 08. v 20:10
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist