Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Quality Assurance Operations Senior Officer/Manage Praha

Detail volného místa

Kont.: Babeta Hálová, tel: 773 308 065, email: halova@pharmazet.com. První kontakt uchazeče emailem. VŠ se zaměřením na farmacii, chemii, přírodní vědy či podobné, zkušenosti z quality assurance z výr.podniku v Asii, detailní znalost GMP, project management znalosti, AJ aktivní a Hindi psané i písemné, předchozí znalosti v RA (registrace léků), nutnost cestovat do Indie.

Budování a další řízení strategických klientů v Indii.

Zavést systém QMS pro vybrané klienty společnosti Pharmazet v Asii, především v Indii, definovat a dodržovat pravidla a odpovědnost, plány auditu, plány inspekcí.

Připravit dohodu o službách, pracovní objednávky, zprávy o projektu, přehledy o časovém rozvrhu. Nastavte pravidelné sledování klientů, abyste zajistili trvalé zlepšování kvality, souladu, efektivnosti, řízení CAPA pro výrobní místa.

Působit jako komunikační partner s klienty, pokud jde o jakékoliv problémy. Vedoucí úloha při auditech a nebo kontrolách.

Sledujte vývojové trendy v zajišťování kvality v právních předpisech GMP v rámci EHP, monitorujte legislativu EHP i globální a upravte procesy v souladu.

Zam. výhody: NTB, mobilní telefon, sick day
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Pharmazet Group s.r.o.
Praha
Pharmazet Group s.r.o. - místo výkonu práce Praha, Praha

Email: halova@pharmazet.com
Telefon: +420 773 308 065

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:20000 Kč
Vloženo:15. 11. v 10:16




Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist