Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Projektový manažer/ka - vzdělávací projekty Ostrava

Detail volného místa

Pracoviště: Bílovecká 483/44, Ostrava - Svinov
Kontakt: váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: dombek@cct.cz.
Více informací o společnosti získáte zde: www.czechcooltrade.cz

Jste tvůrčí typ a nebojíte se výzev? Troufnete si na přípravu a realizaci vzdělávacích projektů z ESF?
Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím s dotacemi pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací dotačních projektů. Rozšiřujeme náš tým a hledáme schopného a výkonného kolegu/kolegyni na pozici:Projektový manažer/ka - vzdělávací projekty.

- Umíte dobře pracovat s textem a přesně se vyjádřit?
- Máte kreativní myšlení?
- Zvládáte komunikaci s lidmi různých profesí a různého profesního postavení?
- Práce s čísly Vám není úplně cizí?
- Zvládáte si dobře rozplánovat řadu úkolů, určit priority a vše úspěšně dotáhnout?
- Chcete pracovat v přátelském kolektivu s možnostmi Vašeho osobního rozvoje?

Pokud můžete odpovědět \"ano\" na výše uvedené otázky, pak možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
- zpracování dotačních vzdělávacích projektů z ESF
- poradenství při realizaci projektů
- jednání s klienty
- zaškolení pod dohledem mentora
- možnost seberealizace
- kreativní a vstřícný kolektiv
- nadstandardní systém odměn
- místo výkonu práce v Ostravě
- komunikace a péče o zákazníky

Požadavky:
- SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
- samostatnost
- organizační schopnosti
- pozitivní myšlení a přístup

Benefity:
- přátelský pracovní kolektiv
- motivující platové ohodnocení
- příspěvek na sportovní aktivity
- mobilní telefon, notebook
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- možnost občasné práce z domova
- účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade

Vy budete právě ten/ta, kdo bude s klienty posunovat jejich vize v reálné projekty. Budete přímo ovlivňovat, jak bude výsledný projekt vypadat a zodpovídat za to, aby byl formálně i věcně v pořádku. Stanete se odborníkem a získáte široký rozhled.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Czech Cool Trade s.r.o.
Ostrava
Czech Cool Trade s.r.o. - pobočka Ostrava, Bílovecká 483/44, Svinov, 721 00 Ostrava 21

Email: dombek@cct.cz
Telefon:

Lokalita:Ostrava
Okres:Ostrava
Plat:19000 Kč
Vloženo:15. 06. v 10:51

Mapa