Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Projektový koordinátor/ka Praha

Detail volného místa

kontakt:Klára Tůmová, e-mail: Klara.tumova@clovekvtisni.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Šafaříkova č.p. 635/24, Praha 2.
Vybraní uchazeči budou zodpovědní za koordinaci projektů na podporu rozvoje občanské společnosti v latinsko-americkém regionu. Na pohovor budou pozváni kandidáti vyhovující základním požadavkům, kteří nejprve zašlou svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu poskytnou níže.
Náplň práce: 1) Správa projektových aktivit. 2) Psaní projektových návrhů a reportování. 3) Administrativní zpracovávání projektové dokumentace. 4) Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi v regionu a donory. 5) Občasné koordinační cesty do cílových zemí
Požadované dovednosti: 1) Plynulá znalost španělštiny a angličtiny. 2) Alespoň tříleté zkušenosti z neziskového sektoru, z oblasti lidských práv nebo mezinárodních vztahů a to v latinsko-americkém regionu. 3) Alespoň dvouleté zkušenosti s řízením projektu. 4) Přehled o politickém dění a trendech v latinsko-americkém regionu. 5) Organizační a komunikační schopnosti, schopnosti time-managementu a zpracovávání více úkolů najednou. 6) Koncepční uvažování a spolehlivost. 7) Práce v týmu i samostatně.
Příspěvek na kurzy jazyka relevantního k výkonu pracovní náplně
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Člověk v tísni, o.p.s.
Praha
Šafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Email: Klara.tumova@clovekvtisni.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:27000 Kč
Vloženo:27. 09. v 10:43
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist