Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Praxe v HR/marketingu Třebíč

Detail volného místa

Získání praxe v oblasti, ve které bychom rádi pracovali, považujeme za klíčovou věc pro úspěšnost ve výběrových řízeních a získání práce našich snů. Máte zájem o získání praxe na pomezí personalistiky a marketingu a souzníte s fungováním naší personální agentury? Třeba hledáme právě Vás!

HODILI BYSTE SE DO NAŠEHO TÝMU?

Tentokrát do našeho týmu hledáme pro nový rodící se projekt kandidáta (tku), kterého láká oblast personalistiky a marketingu, popř. oblast rozjezdu podnikání. Rádi bychom se krom našich klasických HR aktivit, vrhli do nového on-line projektu, který bude zaměřený na oblast podnikání. Budeme zpracovávat různá témata pomocí natáčení rozhovorů, videonávodů, článků, pořádání webinářů, sběru informací aj.

Hledáme tedy samostatnou, komunikativní osobnost, klidně rodiče na RD či uchazeče na ÚP či studenta, pro koho by toto byla výzva a chtěl by se učit novým věcem. Vítáme kladný vztah k sociálním sítím a marketingu, kreativní myšlení. Vzdělání pro nás není rozhodující. Zkušenosti z oblasti natáčení a střihu videí jsou velkou výhodou (ale rádi do všeho zaučíme, když budou vlohy a vůle), vítáme též znalost cizích jazyků – angličtiny či němčiny.

Výše popsanému zájemci můžeme poskytnout 2-4 měsíce trvající praxi v rámci projektu vzdělávání praxí či cesta pro mladé. Tuto praxi můžeme nabídnout uchazečům hlášeným či evidovaným na ÚP, rodičům na MD/RD, studentům posledních ročníků SŠ / VŠ / jazykových škol či absolventům.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE MŮŽE VYPADAT TAKTO:

Inzerce volných pracovních pozic
Práce a komunikace na sociálních sítích (inzerce, sdílení, PR články)
Natáčení videorozhovorů, střih videí, příležitostné focení
Sběr a kompletace informací o oblasti podnikání aj.

NABÍZÍME NAOPLÁTKU:

Zajímavou a různorodou práci na poli HR a marketingu
Možnosti pro pozvolné zapojení rodičů na RD / nezaměstnaných / studentů
Možnost spolupráce při hledání dalšího zaměstnání
Nevylučujeme též možnost spolupráce i po skončení projektu
Místo pracoviště: naše kancelář Nový start, Karlovo nám. 62/51, Třebíč
Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte poslat Váš životopis a motivační dopis na téma, proč byste rádi u nás získali praxi a co nám můžete nabídnout.

Buďte součástí našeho týmu!

Email: zuzama.zateckova@novystart.com
Telefon: 775080805

Lokalita:Třebíč
Okres:Třebíč
Plat:nezadán
Vloženo:29. 05. v 10:43
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist