Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Pracovník/ce recepce a provozu Zlín

Detail volného místa

Ponesete zodpovědnost za první dojem MADIO Training Center for Leaders. Náplní práce bude každodenní komunikace (osobní, e-mailem i telefonická) se zákazníky a klienty, starání se o návštěvy, příprava tréninkových (školících) prostor a jejich materiálně technické zajištění. Budete také přijímat hotovostní platby od účastníků kurzů. Požadavek na dobré komunikační dovednosti zde není jen frází.
Veškerou komunikaci, kterou budete provádět, bude potřeba zaznamenávat do našeho programu. Z něj budete také zasílat cenové nabídky zákazníkům a tisknout smlouvy.
Pro úspěšný chod plánovaných akcí bude vaší náplní práce také příprava (myšlen tisk) školících materiálů, certifikátů účastníkům a další drobnosti s tím spojené. Materiály také budete vkládat do počítačového programu. Znalost práce na PC je zde nutností.
Budou se u vás setkávat informace a vaší náplní bude rozdělovat je ostatním pracovníkům (e-maily, poštu, telefonáty). Požadujeme schopnost plánování a organizace času.
Budete centrem naší komunikace. Budete tedy i sdružovat informace o tom co je potřeba opravit, nakoupit, uklidit a následně provádět schválené nákupy. Řidičská zkušenost a řidičský průkaz B se vám bude hodit.
Co by vám nemělo chybět:
- Komunikační dovednosti,
- Radost z telefonování,
- Dobrý psaný projev (v českém jazyce, angličtina výhodou),
- Znalost práce na PC
- Reprezentativní vystupování,
- Řidičský průkaz B (velkou výhodou)
- Samostatnost.
Co můžete čekat:
Rovný přístup. Stanete se členem týmu MADIO a všichni z něj na vás budou spoléhat. Budete se cítit užitečná/ý a vaše práce bude vidět.
Další informace o pracovní pozici a MADIO z.s. naleznete na webu:
madio.cz/recepce kde jsou další informace a formulář k vyplnění.
Zaměstnanecké výhody:
- Vzdělávání (Intervize, Supervize)
- Osvětlení kanceláří maximálně přátelské pro oči i vaše zdraví (tzv. zdravé světlo)
- Inspirativní prostředí
- Zázemí transparentně se rozvíjející společnosti
- Postupně rostoucí počet dní dovolené
- Transparentní systém nefinančních benefitů
- Neomezený telefonní tarif
- Kvalitní káva na pracovišti :
- Práce v pozitivním kolektivu lidí
Kontaktujte emailem.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MADIO z.s.
Zlín
Kvítková 3687, 760 01 Zlín 1

Email: vyberoverizeni@madio.cz
Telefon:

Lokalita:Zlín
Okres:Zlín
Plat:16000 Kč
Vloženo:30. 11. v 10:25
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist