Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

právník/čka odboru rozvoje a investic Brno

Detail volného místa

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu neurčitou:
právník/právnička odboru rozvoje a investic
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: Vykonává komplexní právní činnosti v oblasti územního rozvoje a investic na území MČ Brno-sever. Zajišťuje právní záležitosti při výkonu funkce administrátora, případně investora veřejných zakázek (dodávky, služby, stavební práce), mimo oblast bytového hospodářství, hrazených z vlastních zdrojů MČ Brno-sever, státních účelových dotací, úvěrů a fondů EU nepřekračujících hranice MČ. Zajišťuje uzavírání příslušných smluvních vztahů při realizaci veřejných zakázek a investičních záměrů. Podílí se na přípravě materiálů týkající se veřejných zakázek a investičních záměrů pro příslušné komise, RMČ a ZMČ. Zodpovídá za zpracování návrhů smluv, podílí se na formulaci podmínek výběrových a zadávacích řízení v působnosti odboru. Sleduje plnění smluvních podmínek a uzavřených smluvních vztahů. Zajišťuje vymáhání plnění ze smluv
a jiných závazkových vztahů v působnosti odboru. Zajišťuje zveřejňování příslušných dokumentů na profilu zadavatele.
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 11. platová třída, tj. od 18.590 Kč/měsíc podle délky započitatelné praxe a dosaženého vzdělání, případně další příplatky dle příslušných právních předpisů.
Termín nástupu: dle dohody (co nejdříve)
Požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo, znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů, orientace v zákoně č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisech týkajících se předmětné oblasti, schopnost formulovat základní právní dokumenty, zejména smlouvy, schopnost formulovat vlastní samostatná řešení specifických problémů spojených s aplikací práva, velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, ASPI), schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, ochota celoživotního vzdělávání
Dále výhodou:
praxe ve veřejné správě, praxe při zadávání veřejných zakázek, řidičský průkaz skupiny B
Další předpoklady:
státní občanství ČR, nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR, věk minimálně 18 let
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka
Zájemci o volné pracovní místo doručí písemnou přihlášku s uvedením:
čísla výběrového řízení, jména a příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, data a podpisu, telefonního spojení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby tohoto výběrového řízení.
Přihláška je ke stažení na http://www.sever.brno.cz/index.php/formulare-uradu.html v části týkající se odboru organizačního.
Písemné přihlášky zasílejte na adresu:
statutární město Brno, Úřad městské části Brno-sever, personální oddělení, Bratislavská 70, 601 47 Brno (tel. 545 542 211)
Bližší informace o druhu práce podá Mgr. Mic
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Statutární město Brno
Brno
Městská část Brno - sever, Bratislavská 251/70, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Email:
Telefon: +420 545 542 207

Lokalita:Brno
Okres:Brno
Plat:18590 Kč
Vloženo:11. 08. v 20:17
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist