Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Patient coordinátor Praha

Detail volného místa

Chcete se přidat ke špičce v oblasti estetické medicíny? Práce nám přibývá, a proto hledáme šikovného a pracovitého člověka na pozici patient coordinátor.
Podmínkou přijetí je komunikativní němčina na pokročilejší úrovni. Vše ostatní Vás naučíme.
Chtěli bychom člověka, který bude sluncem a srdcem kliniky. Právě Vy budete první a zároveň poslední osoba, se kterou náš klient přijde do kontaktu a budete tedy velmi důležitým členem našeho skvělého týmu. Klientelu máme často ze zahraničí, proto se připravte na denní komunikaci v cizím jazyce. Výsledkem Vaší práce bude: Zabezpečení plynulého chodu front office/back office a spokojený klient. Hledáme člověka, který je schopen reagovat a vyřešit jakoukoliv situaci. Čeká vás prvotní péče o klienty, administrativní podpora, přijímání plateb, požadavky klientů na operace, možné termíny, transport a ubytování. Budete v kontaktu s našimi lékaři, se kterými si potvrdíte vhodnost žádané operace. Při spokojenosti na obou stranách nabízíme možnost kariérního postupu. V případě, že si Vás vybereme: Dostanete příležitost pracovat v jedné z nejlepších klinik v ČR. Stanete se důležitým členem týmu profesionálů v oboru estetické medicíny. Čeká na Vás krásné prostředí kliniky, přátelský a vstřícný kolektiv. Budete mít možnost využívat denně cizí jazyky a zdokonalíte se v nich.
Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Beauty Pro s.r.o.
Praha
Premier Clinic 001, Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

Email: kolarova@premier-clinic.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:30000 Kč
Vloženo:21. 12. v 10:20
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist