Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Operátoři/dispečeři (brigáda nebo časově flexibiln Praha

Detail volného místa

MVP: Lužná 591/4, Praha 6, Vokovice
Kontakt: Bébrová Dana, e-mail: bebrovad@eltodo.cz (nejdříve zaslat CV na e-mail)

Ahoj, jmenuji se Honza a vedu tým super party mladých lidí - dispečerů. Hledám studenta/studentku, který/á má schopnost pracovat samostatně, ale být i týmovým hráčem. Je komunikativní a schopen/na komunikovat s lidmi po telefonu (přijímat od nich informace o poruchách…)
Při plánování směn beru v úvahu tvé časové možnosti a vždy jsem schopen se s tebou domluvit.
Co ty na to? Přidáš se do mého týmu?

A proč právě náš tým?
Naše práce je za námi vidět a my si toho vážíme. Navzájem se podporujeme a věříme si. Jeden od druhého se učíme a posouváme se vpřed. Ceníme si zodpovědnosti, samostatnosti, pracovitosti i schopnosti pomoci si navzájem.
Kromě práce se umíme i bavit, chodíme si po práci zahrát squash, bowling, ale třeba i jen pokecat a napít se něčeho do hospody.

Výhody: Dle pracovního úvazku (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, lístky na fotbal atd.)


Provoz: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

ELTODO a.s.
Praha
ELTODO a.s.místo výkonu práce, Lužná 591/4, Vokovice, 160 00 Praha 6

Email: bebrovad@eltodo.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:18000 Kč
Vloženo:05. 12. v 10:08
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist