Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Odborný/vrchní referent - poradce OZP Ústí nad Orlicí

Detail volného místa

Místo výkonu práce: Úřad práce České republiky - KoP Ústí nad Orlicí, 17. listopadu č.p. 1394
562 01 Ústí nad Orlicí 1

Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a Č. j. UPCR-2017/75306-78099815

Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
- Řídí proces vedoucí k zaměstnání konkrétní OZP – koordinace postupů a nástrojů podporujících zaměstnávání OZP.
- Vede poradenství v rámci zaměstnávání OZP a pracovní rehabilitace.
- Připravuje a zpracovává individuální plán pracovní rehabilitace.
- Organizuje a koordinuje činnost odborné pracovní skupiny v rámci pracovní rehabilitace.
- Realizuje poradenské činnosti pro OZP a zaměstnavatele.
- Spolupracuje se zaměstnancem oddělení trhu práce v souvislosti s komunikací se zaměstnavateli a využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti.
- Vytváří a pečuje ve spolupráci s koordinátorem zaměstnávání OZP o regionální síť spolupráce v pracovní rehabilitaci/zaměstnávání OZP – aktivně spolupracuje se zaměstnavateli, zdravotnickými zařízeními, vzdělávacími zařízeními a neziskovými organizacemi v rámci svého kontaktního pracoviště.
- Provádí monitorovací návštěvy u spolupracujících subjektů pro integraci OZP na trhu práce v regionu (preventivní i profylakční).
- Svolává a organizačně zabezpečuje pravidelné porady odborných útvarů kontaktního pracoviště k problematice zaměstnávání OZP. Tyto schůzky probíhají 1x měsíčně. Z každé této schůzky je vypracováván zápis, který je zaslán koordinátorovi zaměstnávání OZP.
- Účastní se pravidelných kazuistických seminářů.

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 3. září 2017, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové – Kunětické 2011, 530 02 Pardubice, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese.
Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna@pa.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4p2zpna.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2017/75306-78099815“.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Úřad práce České republiky
Ústí nad Orlicí
Úřad práce České republiky - KoP Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1394, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Email:
Telefon:

Lokalita:Ústí nad Orlicí
Okres:Ústí nad Orlicí
Plat:15780 Kč
Vloženo:24. 08. v 10:30
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist