Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

odborný asistent/ka v oblasti dotací a veřejných z Bzenec

Detail volného místa

Pracoviště: Zámecká 17, 696 81 Bzenec.
Požadujeme: VŠ vzdělání (alespoň bakalářský stupeň, možnost spolupracovat i se studenty magisterského stupně VŠ), ekonomický nebo právnický obor VŠ výhodou (ne podmínkou). Praxe v oblasti čerpání dotací nebo zadávání a administrace veřejných zakázek výhodou (ne podmínkou). Schopnost práce s textem - pokročilá schopnost psaného projevu, analytické myšlení. Pokročilá schopnost práce na PC - MS Office (word, excel, powerpoint). Zodpovědnost při práci s citlivými daty, pečlivost. Příjemné vystupování a prezentační schopnost. Trestní bezúhonnost. ŘP sk. B výhodou (ne podmínkou).
Nabízíme: pevnou pracovní dobu. Benefity - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sick days. Práci v klidném prostředí. Vstřícnost a ochotu při postupném zaškolování. Práci v oboru s trvalou perspektivou. Spolupráce s klienty a zaměstnanci ze státní i podnikatelské sféry (obce, města, kraje, ministerstva, školy, neziskové organizace, podnikatelé, zemědělci…). Možnost vlastní seberealizace (s ohledem na studovaný obor, vlastnosti apod.). Doba nástupu: možno ihned dle domluvy. Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou, s postupným růstem mzdy dle míry zaškolení nebo DPP/DPČ pro studenty dokončující magisterský obor.
Výše mzdy: od 18 500 Kč hrubého pro začínající asistenty.
Požadavky pro zařazení do přijímacího řízení: v případě zájmu, zašlete, prosím, následující dokumenty: 1x CV (životopis), 1x Motivační dopis (co Vás na pracovní pozici zaujalo, případně doplňující informace o Vás), 1xodborný text (v rozsahu cca 1x A4 strany) na téma: \"Výhody a nevýhody České republiky v rámci členství v Evropské unii\" (jedná se nám však především o znázornění schopnosti Vašeho psaného projevu a schopnosti vyjádření vlastních myšlenek - svého vlastního pohledu - za který nebudete nikterak znevýhodněn(a) v rámci našeho interního hodnocení přihlášek do výběrového řízení). Zpracovaný text podléhá pravidlům autorského zákona (zákon č. 121/2000 Sb.) a nebude naší společností použit k jakémukoliv dalšímu využití.
Uvedené dokumenty zašlete nejlépe v elektronické podobě, na adresu: kutil@jd-dotace.cz do 31. 10. 2018.
Vyhrazujeme si právo reagovat jen na přihlášky odpovídající uvedeným požadavkům na pracovní pozici.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

JD-dotace s.r.o.
Bzenec
JD-dotace s.r.o. - provozovna, Zámecká 17, 696 81 Bzenec

Email: kutil@jd-dotace.cz
Telefon:

Lokalita:Bzenec
Okres:Hodonín
Plat:18500 Kč
Vloženo:01. 09. v 15:20
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist