Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Odborní fakturant

Detail volného místa

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com
Žadatel musí mít zkušenosti v oblasti SAP softwaru, umět v rámci něho konfigurovat a mít zkušenost s implementací projektů. Role vyžaduje znalosti z oblasti Procure to Pay nebo financí. Musí být schopen pracovat efektivně v dynamickém prostředí s rychlým tempem, pod tlakem a mít profesionální přístup. Žadatel musí být týmový hráč se zaměřením na spolupráci a zároveň být schopen pracovat nezávisle, a to i v období změn a nejistot.
Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná. Žadatel by měl zároveň ovládat některé z následujících jazyků: francouzština, němčina, španělština, italština, portugalština, holandština, maďarština, polština, arabština, hebrejština.

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.-Praha, Praha

Email: jana.hoskova@ibs-sro.com
Telefon:

Lokalita:
Okres:
Plat:39000 Kč
Vloženo:14. 02. v 10:19
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist