Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

mzdový a finanční účetní pro rusky hovořící klient Praha

Detail volného místa

Adresa: Vnější č.p. 920/30,Michle,141 00 Praha 41
Kontakt: Pošmura Zbyněk, e-mail: zbynek.posmura@bango.cz
- Komunikace na pracovišti probíhá v českém jazyce, pro další práci s klinty je nutná znalost ruského a anglického jazyka. Zaměstnavatel využívá výpočetní techniku s operačním systémem MacOs (není Windows)
Zaměstnanec musí ovládat práci v tomto operačním systému a v účetní software FlexiBee. Zaměstnanec nebude zaškolván na ovládání výpočetní techniky. Náplň práce: zpracování mezd, daňové evidence a účetnictví, zpracování podkladů na daňová přiznání k dani z příjmů.Pracovní doba volná, nepravidelná a dle zákonných termínů pro různá podání. není vyloučena práce o víkendech a svátcích. Jednání se zahraniční klientelou převážně v ruském jazyce. Jsme ochotni přijmout na pracovní pozici i ciince se zemí mimo EU. pokud splní výše uvedené podmínky a je schopen komunikovat česky na pracovišti a s klienty navíc ještě anglicky a rusky. Výše uvedený pracovní úvazek a hrubá mzda je jen orientační. Práce může být méně i více. Není vyloučeno rozšíření na vyšší úvazek. Zaměstnanec je odměňován podle procenta z fakturace klientům (úkolová mzda) a kavality odvedené práce (chybnost)

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

BANGO s.r.o.
Praha
BANGO s.r.o.sídlo, Vnější 920/30, Michle, 141 00 Praha 41

Email: zbynek.posmura@bango.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Okres:
Plat:11000 Kč
Vloženo:30. 08. v 20:05
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist