Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Mzdová/ý účetní Olomouc

Detail volného místa

Pracoviště: Lafayettova č.p. 47/9, Olomouc. Nástup ihned.
Pracovní úvazek: částečný, doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu Mzda dle výše praxe a vzdělání 15 600 Kč - 24 700 Kč měsíčně (5 200 Kč - 7 400 Kč při úvazku 0,3).
Co očekáváme: jste spolehlivý/á, pečlivý/á, zodpovědný/á; máte vzdělání ekonomického typu (minimálně SŠ); umíte zpracovávat mzdy, orientujete se v personalistice; znáte právní předpisy spojené se mzdovou agendou; máte praxi v oboru nejméně 5 let a stále se průběžně vzděláváte; ovládáte Word, dobře umíte pracovat s tabulkami v Excelu; umíte vést pokladnu. Pokud se orientujete v problematice tuzemských dotací z veřejných zdrojů, je to velká výhoda. Časem předpokládáme, že by mohlo dojít k navýšení úvazku a zapojení se do finančního řízení malých projektů.
Co budete dělat: mzdové účetnictví (od sběru podkladů od vedoucích, zpracování výkazů, samotné zpracování mezd v programu Money S3, budete v kontaktu s OSSZ, zdravotními pojišťovnami, budete přihlašovat a odhlašovat zaměstnance a další veškerou mzdovou evidenci); vést pokladnu; zpracovávat podklady a výstupy pro rozhodování ekonomické manažerky a vedení organizace; vystavovat pracovní smlouvy, dohody, mzdové výměry apod.
Co nabízíme: Nabízíme profesní perspektivu u organizace s dlouholetým fungováním. Nabízíme příjemné, neformální a otevřené pracovní prostředí v centru Olomouce. Budete pracovat v přátelském a podporujícím kolektivu. Budete mít dobrý pocit, že děláte práci, která má smysl. Máte nárok na 5 týdnů dovolené. Nabízíme možnost profesního vzdělávání. A na závěr Vám můžeme nabídnout v kanceláři dobrou kávu z olomoucké pražírny Kafé Kodó.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání emailu pod názvem \"Výběrové řízení účetní\", který bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis POUZE na adresu volnamista.p-centrum@centrum.cz . Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu. Těšíme se na Vaši odpověď. Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete P-centru, spolek souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete organizaci P-centrum, spolek výhradně za účelem tohoto výběrového řízení a po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli můžete požádat organizaci P-centrum, spolek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

P-centrum, spolek
Olomouc
Lafayettova 47/9, 779 00 Olomouc 9

Email: volnamista.p-centrum@centrum.cz
Telefon:

Lokalita:Olomouc
Okres:Olomouc
Plat:5200 Kč
Vloženo:17. 01. v 10:27
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist