Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ Mikulov

Detail volného místa

29.6.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte emailem: keriera@jednota.cz
Pažadujeme: středoškolské vzdělání ekonomického směru, orientace ve mzdovém účetnictví, znalost MS Office (Word, Excel), znalost systému SAP výhodou, zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost.
Jedná se o zpracování mezd zaměstnanců na všech úsecích družstva. Vedení podkladů pro daň ze mzdy a zpracování podkladů pro roční zúčtování daně ze mzdy. Zpracování přihlášek a odhlášek zaměstnanců k nemocenskému pojištění. Zpracování podkladů k výplatě nemocenských dávek pro OSSZ. Výpočet ročních a čtvrtletních příjmů zaměstnanců pro výplatu sociálních dávek. Vydávání potvrzení pro finanční instituce dle platných předpisů. Evidence zaměstnanců na mateřské dovolené a rodičovské dovolené. Péče o členy družstva (příjem nových členů až po ukončení členství, spolupráce s notáři při stanovení členského podílu u dědického řízení). Péče o členy věrnostního systému COOP Club (příjem nových členů, péče o členy až do ukončení členství).
Nabízíme zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, příjemné pracovní prostředí ředitelství Jednoty v Mikulově, komplexní zaškolení, nástupní mzda 20 000 Kč, příspěvek na stravování, dovolenou a životní pojištění, věrnostní odměny, odměny při životních událostech a jubileích, nefinanční benefity (systém cafeterie), po zapracování možnost až 2x týdně homeoffice, pravidelná školení a semináře, odborný rozvoj.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
Mikulov
Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov na Moravě

Email: kariera@jednota.cz
Telefon: +420 519 500 958

Lokalita:Mikulov
Okres:
Plat:20000 Kč
Vloženo:02. 07. v 10:05
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist