Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

MANAŽER/KA KVALITY Staré Město

Detail volného místa

Tvorba, řízení a rozvoj systému kvality, opatimalizace procesů managementu kvality, prosazování a aplikace moderní metody a nástroje managementu kvality v celé organizaci, zodpovědnost za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality, zajišťování jejich dodržování.
Stanovení systémů řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality. Tvorba řízení a zlepšování systému kvality dle noram kvality. Řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím techniky a nástrojů. Zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů. Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace. Tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování. Plánování a kontrola provedení pravidelných interních auditů dle požadavků norem kvality nebo odvětvových standardů. Vyhodnocení interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, jejich implementace, sledování účinnosti. Provádění externích auditů dodavatelů. Spolupráce s auditory při externím auditu a koordinace osob a útvarů při poskytování součinnosti auditního týmu. Tvorba podkladů, zpráv a reportů z interních a externích auditů pro vedení organizace. Řízení zaměřující se na analýzu a snížení rizika, schopnost monitorovat nově se objevující rizika. Efektivní řízení krizových situací umožňující správné rozhodnutí a komunikaci ze strany pověřených lidí s cílem ochrany zaměstnanců, výrobků a plynulosti obchodních aktivit. Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků. Poskytování konzultační a poradenské podpory v oblasti hodnocení a zvyšování kvality jednotlivým útvarům organizace. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace. Požadujeme: znalost norem CSN, DIN, znalost problematiky FAI reportů, 8D reportů, ATP protokolů, vytváření FMEA formulářů, kontrolních listů. Znalost AJ aktivně a ŘP sk. \"B\". Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

C.S.O., spol. s r.o.
Staré Město
C.S.O. spol. s r.o., Velehradská 1953, 686 02 Staré Město u Uher.Hrad.1

Email: ive@ive-agentura.cz
Telefon: +420 608 713 084

Lokalita:Staré Město
Okres:Uherské Hradiště
Plat:35000 Kč
Vloženo:28. 04. v 20:14
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist