Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Koordinátor aktivit (administrativní pracovník) Kutná Hora

Detail volného místa

Náplň práce: zpracovávání podkladů pro přípravu a realizaci projektů, aktivit střediska, shromažďování výstupů, publicita, komunikace mezi projektovým týmem a donátory, propagace a depistáž, shromažďování informací a kontaktů na odborná a spolupracující pracoviště, komunikace s pracovním týmem, zálohování PC, příprava pravidelných i mimořádných aktivit ve středisku (setkání, pobyty, sbírky), spolupráce s FR a PR.
Požadujeme: minimálně ukončené SŠ s maturitou, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci, výborné komunikační, organizační schopnosti, časová flexibilita, nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost, nutná znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel, Word, Outlook) , znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost prodloužení), zaměstnání na zkrácený úvazek (20 hodin týdně), pružnou pracovní dobu (dle dohody, předpoklad: každý den 8:00 - 12:00, v případě potřeby však i déle než 4 hodiny denně a za to pak možnost čerpání volna v jiný den), prostor pro seberealizaci, kvalitní týmovou spolupráci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, týmové i individuální supervize, 5 týdnů dovolené.
Nástup: Květen 2018
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz.
Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Oblastní charita Kutná Hora
Kutná Hora
Oblastní charita Kutná Hora P1, Palackého náměstí 320, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Email: personal.charita@kh.cz
Telefon: +420 731 405 538

Lokalita:Kutná Hora
Okres:Kutná Hora
Plat:8000 Kč
Vloženo:20. 04. v 11:00
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist