Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

knihovník na pracovišti Digitalizačního centra Plz Plzeň

Detail volného místa

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, příspěvková organizace (SVK PK) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice \"knihovník na pracovišti Digitalizačního centra Plzeňského kraje (DC PK)\".
Místo výkonu práce: Plzeň
Termín nástupu: 01. 10. 2017
K přihlášce (příloha č. 1) uchazeč připojí následující doklady:
\" Strukturovaný životopis včetně telefonního a e-mailového kontaktu.
\" Motivační dopis (maximálně v rozsahu 2 normostran).
\" Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém jazykovém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášky:
Do 12:00 dne 31. 08. 2017, na přihlášky doručené po lhůtě pro podání přihlášky nebude brán zřetel.
Způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku s požadovanými doklady poslat v písemné podobě poštou nebo dodat osobně na sekretariát ředitele SVK PK nejpozději do 12:00 dne 31. 08. 2017 na adresu: Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, příspěvková organizace, k rukám ředitele, Smetanovy sady 2, Plzeň 30100. Obálku označit \"výběrové řízení na poziciknihovník DC PK - Neotvírat\".
Předání k poštovnímu doručení 31. 08. 2017 je nedostatečné. Riziko za pozdní doručení do SVK PK nese uchazeč.
Upozornění:
\" Kandidáta na poziciknihovník pracoviště digitalizace bude vybírat výběrová komise v dvoukolovém řízení. V prvním kole budou kandidáti posuzováni podle přihlášky, strukturovaného životopisu, motivačního dopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém odborném a jazykovém vzdělání. Pokud bude kandidát doporučen do dalšího kola, bude mu tato skutečnost oznámena do 06. 09. 2017 na uvedený e-mailový kontakt a bude pozván k ústnímu pohovoru dne 18. 09. 2017.
\" Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodu toto výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.
Poznámky:
\" Přihláškou, viz příloha č. 1, se rozumí samostatný doklad, který nelze nahradit údaji uvedenými např. v průvodním dopise, v životopise či motivačním dopise.
\" V životopise uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech.
\" Podklady pro výběrové řízení budou vráceny pouze na vyžádání formou osobního předání. Nevyžádané podklady budou po 31. 10. 2017 skartovány.


Kompletní informace o výběrovém řízení jsou uvedeny zde:http://svkpk.cz/o-knihovne/pracovni-prilezitosti/

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, příspěvková organizace
Plzeň
Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2/13, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Email:
Telefon:

Lokalita:Plzeň
Okres:Plzeň
Plat:15230 Kč
Vloženo:25. 07. v 15:06
Mapa


Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist