Volná pracovní místa Android aplikace
Oblíbené
Informace
Nejhledanější místa

Jednatel společnosti KH TEBIS - společnost na výro Kutná Hora

Detail volného místa

Požadavky: VŠ vzdělání, technického nebo ekonomického směru, případně SŠ vzdělání technického směru s pětiletou praxí v oboru energetika, manažerská praxe v řízení pracovních týmů minimálně 3 roky, znalost obecně závazných právních předpisů souvisejících s vykonávanou funkcí, bezúhonnost, orientace a znalost v oblasti podnikání, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny \"B\".
Dále výhodou: vzdělání technického směru a odpovídající praxe splňující podmínky pro udělení licence podle § 5 zákona č. 314/2009 Sb. o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích (energeticky zákon), znalost problematiky činností, ve kterých společnost podniká.
K přihlášce je nutno doložit: strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadní praxi, odborné znalosti a dovednosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence rejstříků trestů ne starší 3 měsíců, čestné prohlášení uchazeče, že proti němu není vedeno trestní stíhání, souhlas se zpracováním osobních údajů - dle ust. §5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Přihláška do VŘ včetně požadovaných dokladů musí být předána v zalepené obálce s nápisem \"Neotvírat - VŘ KH TEBIS - jednatel\"
Přihlášky se podávají na adresu Městský úřad Kutná Hora, Havlíčkovo nám. 552/1, 28401 Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, nebo poštou na stejnou adresu v termínu do 28. 2. 2019 včetně.
Výběrové řízení se uskuteční dne 11. 3. 2019, termín a místo bude upřesněn pozvánkou konkrétním uchazečům.
Podrobnější informace k výběrovému řízení poskytne místostarosta Mgr. Vít Šnajdr, tel. 602 361 364, nebo na webu města: https://mu.kutnahora.cz/officeboard/file/4189/download/


Provoz: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

KH TEBIS s.r.o.
Kutná Hora
Puškinská 641, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1

Email:
Telefon: +420 602 361 364

Lokalita:Kutná Hora
Okres:Kutná Hora
Plat:35000 Kč
Vloženo:05. 02. v 10:34
Podobné pracovní nabídky


B Benešov Beroun Blansko Brno Brno venkov Bruntál Břeclav C Cheb Chomutov Chrudim Č Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov D Děčín Domažlice F Frýdek-Místek H Havlíčkův Brod P Praha Praha - východ Praha - západ H Hodonín Hradec Králové J Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec K Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora L Liberec Litoměřice Louny M Mělník Mladá Boleslav Most N Náchod Nový Jičín Nymburk O Olomouc Opava Ostrava P Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - sever Plzeň Prachatice Prostějov Přerov Příbram R Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou S Semily Sokolov Strakonice Svitavy Š Šumperk T Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč U Uherské Hradiště Ú Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí V Vsetín Vyškov Z Zlín Znojmo Ž Žďár nad Sázavou

TOPlist